Takip Et:

Hakkımızda

TO-KA,Balkan göçmeni Yusuf Tosun tarafından gelişmekte olan dondurma sektöründe ihtiyaç duyulan kaliteli külah talebini karşılamak üzere 1961 yılında küçük bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Ürünleri için artan talebi karşılamak üzere TO-KA 1978 yılında ilk tam otomatik dondurma külahı makinesi yatırımını yapmıştır.

TO-KA kuruluşundan itibaren gelişmekte olan üretim teknolojilerini ve gıda standartlarını yakından takip ederek değerli müşterilerine ve nihai tüketicilere, Türk Gıda Kodeksine uygun en yüksek kalitede Dondurma Külahları üretmeyi ilke edinmiştir. Bu aşamada sürekli gelişme prensibine bağlı kalarak üretimde kalite, standart, hijyen ve sanitasyon kurallarını daha iyi uygulamak üzere 2002 yılında külah üretimi için özel olarak tasarlanan ve inşa edilen İSTANBUL /Avcılar'daki fabrikasına taşınmıştır.

TO-KA üretmekte olduğu dondurma külahlarını, insan sağlığına zararlı herhangi bir katkı maddesi olmadan en iyi kalitede sunmaktadır.
TO-KA, dürüstlük, güvenirlirlik, yasal ve etik çalışma, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sorumluluklarının bilincinde yenilikçi ve kararlı bir firma olarak tüm müşterilerine kaliteli ürün sunma hedefinde ilerlemeye devam edecektir...

Geçmişten günümüze ürünlerimizi kullanan müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

TO-KA HAKKINDA

TO-KA, Balkan göçmeni Yusuf Tosun tarafından gelişmekte olan dondurma sektöründe ihtiyaç duyulan kaliteli külah talebini karşılamak üzere 1961 yılında küçük bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

Adres
  • Firuzköy Mh. Bağlariçi Cad. No:48 Avcılar/İSTANBUL
  • T: +90 212 428 16 59
  • T: +90 212 428 54 90
  • F: +90 212 428 16 41
  • E: info@to-ka.com.tr
Sosyal Medya

Bizden Haberdar olmak isterseniz mail adrresinizle üye olabilirsiniz.